احتمال وقوع بهمن در ارتفاعات البرز و شمال غرب

به گزارش مجله رویای کره ای، خبرگزاری خبرنگاران- کارشناس سازمان هواشناسی از آرامش و پایداری جو به مدت 5 روز در کشور اطلاع داد و گفت: به دلیل افزایش ابر احتمال وقوع بهمن در ارتفاعات البرز و شمال غرب وجود دارد.

احتمال وقوع بهمن در ارتفاعات البرز و شمال غرب

به گزارش خبرنگاران؛ خانم کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی اضافه نمود: طی 5 روز آینده در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار به همراه افزایش نسبی دما را در کشور خواهیم داشت.

وی اضافه نمود: البته امروز در سواحل غرب دریای خزر و فردا در ارتفاعات شمال غرب بارش پراکنده رخ می دهد.

رفیعی گفت: روز سه شنبه با عبور موج ضعیفی در ارتفاعات زاگرس واقع در غرب و جنوب غرب کشور و همچنین ارتفاعات البرز مرکزی و روز چهارشنبه در مناطقی از مرکز و شرق کشور و روز پنج شنبه در بخش هایی از شرق و جنوب شق کشور بارش پراکنده باران را شاهد خواهیم بود.

کارشناس سازمان هواشناسی تأکید کرد: با توجه به افزایش دما طی روز های آینده در ارتفاعات البرز و ارتفاعات واقع در شمال غرب کشور و با توجه به ذوب برف در این مناطق احتمال وقوع پدیده بهمن در این مناطق وجود دارد.

وی درباره شرایط آب وهوای تهران گفت: امروز آسمان تهران ابری است و به تدریج شاهد افزایش ابر و وزش باد خواهیم بود. حداکثر دمای امروز تهران 11 درجه و حداقل دما به 2 درجه بالای صفر خواهد بود. پیش بینی می گردد که دمای هوای تهران به 4 درجه بالای صفر برسد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 23 فروردین 1400 بروزرسانی: 23 فروردین 1400 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1574

به "احتمال وقوع بهمن در ارتفاعات البرز و شمال غرب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال وقوع بهمن در ارتفاعات البرز و شمال غرب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید