از فردا سفارش کتب درسی خود را ثبت کنید

به گزارش مجله رویای کره ای، تهران (پانا) - ثبت سفارش وخرید اینترنتی کتاب های درسی سال تحصیلی 1401-1400 از فردا یکشنبه 22 فروردین ماه آغاز می شود.

از فردا سفارش کتب درسی خود را ثبت کنید

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

براساس هماهنگی های صورت گرفته ثبت سفارش کتاب های درسی برای تمام پایه های تحصیلی و رشته ها از 22 فروردین ماه آغاز خواهد شد و ثبت نام پایه های ورودی اول، هفتم و دهم از 6 تیر آغاز می شود. موضوع ثبت سفارش کتاب ها تنها از طریق سایت irtextbook.ir یا irtextbook.com انجام خواهد شد.

برای گروه میان پایه (پایه های تحصیلی دوم تا ششم، هشتم و نهم، یازدهم و دوازدهم) تا 22 خرداد ماه فرصت ثبت سفارش وجود دارد و برای پایه های ورودی اول، هفتم و دهم نیز تا 16 شهریور ماه این امکان دیده شده است. همچنین فرآیند توزیع کتاب های درسی سال تحصیلی نیز از 22 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

از 12 تیرماه امکان ویرایش و اصلاح اطلاعات فراهم است، در این زمان، خانواده هایی که فرزندشان از مدرسه ای به مدرسه دیگر منتقل شده و یا تغییر رشته داشته باشند، می توانند اطلاعات را ویرایش کنند.

به گفته محمد علوی تبار معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی امسال سعی شده است با حداقل قیمت و کمترین افزایش در اختیار دانش آموزان کشورمان قرار گیرد که در نهایت با میانگین 25 درصد افزایش نسبت به سال قبل در پایه های مختلف این کتاب ها در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

وی همچنین ادامه داد: امکان ثبت نام با کد ملی و اطلاعات شناسنامه ای دانش آموز به شرط قبولی در آن پایه تحصیلی فراهم است و پرداخت ها به صورت اینترنتی انجام خواهد شد.

به گزارش پانا، برای پایه های تحصیلی ابتدایی بیشترین قیمت 42500 در هفتم تا نهم 64500 و در پایه های تحصیلی دهم تا دوازدهم در رشته ریاضی مبلغ 88700 و در رشته علوم تجربی 84200 خواهد بود.

همچنین متناسب با سنوات قبل به دانش آموزان مناطق محروم و کمتر برخوردار کتاب ها به صورت رایگان و یا نیم بها ارسال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1400 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1610

به "از فردا سفارش کتب درسی خود را ثبت کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از فردا سفارش کتب درسی خود را ثبت کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید