امتحانات دانشگاه تهران در تمام مقاطع مجازی شد

به گزارش مجله رویای کره ای، محمود کمره ای معاون آموزشی دانشگاه تهران گفت: امتحانات خاتمه نیمسال اول 1401 -1400 برای تمامی مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاه تهران بنا بر تصمیم هیأت منتخب شورای دانشگاه، به صورت غیرحضوری برگزار می گردد.

امتحانات دانشگاه تهران در تمام مقاطع مجازی شد

به گزارش مهر، وی درباره نحوه برگزاری آزمون واحد های عملی نیز اظهار کرد: این واحد ها به صورت موردی به وسیله دانشکده ها و به صورت حضوری و عملی برگزار می گردد.

کمره ای درباره شرایط حذف اضطراری دروس در نیمسال جاری نیز گفت: تعداد واحد هایی که دانشجویان بر اساس آیین نامه رسمی می توانستند حذف نمایند محدود بود و در دوره کارشناسی ارشد هم اصلا حذف اضطراری پیش بینی نشده بود. اما برای رفع نگرانی دانشجویان در شرایط ویژه کرونایی موافقت شد که دانشجویان کارشناسی ارشد هم حذف اضطراری داشته باشند.

وی بیان کرد: دانشجویان مقطع کارشناسی می توانند تا سه درس حذف نمایند و مدت حذف اضطراری هم دو روز تمدید و تمام نگرانی های دانشجویان رفع می گردد.

معاون آموزشی دانشگاه تهران بعلاوه درباره حذف ترم در شرایط کرونا، اظهار کرد: بر مبنای مصوبه وزارت علوم و بعلاوه بر مبنای مصوبه کمیسیون موارد خاص دانشگاه تهران، به افرادی که مشکل ناشی از کرونا داشتند یک ترم مرخصی بدون احتساب در سنوات و در مواردی هم دو ترم مرخصی تعلق می گیرد.

وی اضافه کرد: درخواست افرادی که به دلیل کرونا دچار مشکل شده اند، در کمیسیون آنالیز و در صورت تایید، نیمسال مربوطه حذف می گردد. آن نیمسال جزو سنوات تحصیلی دانشجو محسوب نمی گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 اسفند 1400 بروزرسانی: 7 اسفند 1400 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1990

به "امتحانات دانشگاه تهران در تمام مقاطع مجازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتحانات دانشگاه تهران در تمام مقاطع مجازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید