برگزاری نخستین دوره جایزه بین المللی احسان توسط ستاد اجرایی فرمان امام

به گزارش مجله رویای کره ای، به منظور اشاعه فرهنگ خدمت رسانی و محرومیت زدایی و همچنین تقدیر از فعالین این عرصه در سطح ملی و بین المللی، بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در نظر دارد رویدادی را با عنوان جایزه بین المللی احسان برگزار کند.

برگزاری نخستین دوره جایزه بین المللی احسان توسط ستاد اجرایی فرمان امام

به گزارش گروه اجتماع مجله رویای کره ای، جایزه احسان با هدف شناسایی افراد و گروه ها در زمینه های مختلف احسان و نیکوکاری میخواهد تا علاوه بر ترویج این قبیل فعالیت ها در سطح جامعه بتواند گامی مهم را در جهت فرهنگ سازی فعالیت های عام المنفعه بردارد.

تمامی فعالین و گروه های مختلف مردمی می توانند با مراجعه به تارنمای www.ehsanaward.ir تا 30 تیر ماه 1399 در این رویداد شرکت و ثبت نام نمایند.

همچنین افراد میتوانند در صورتی که فرد و یا گروه احسان گری را میشناسند به وسیله تارنما و در قالب معرفی پویش احسان گر ثبت نام و آن ها رامعرفی نمایند.

رویداد جایزه احسان در چهار محور گروه های مردمی فعال در عرصه احسان و نیکوکاری (سازمان های مردم نهاد، گروه های جهادی، موسسات خیریه، انجمن ها و ...) ، فعالین اجتماعی عرصه احسان و نیکوکاری (ورزشکاران، هنرمندان، پزشکان، بانوان و ...) ، بین الملل (فعالین داخلی و خارجی عرصه احسان ونیکوکاری) و نوآفرینی در عرصه احسان و نیکوکاری (اپلیکیشن، استارتاپ، تارنما و ...) برگزار خواهد شد.

براساس اعلام دبیرخانه این رویداد، به برترین های هر محور مبلغ 200 میلیون تومان و برگزیده نشان احسان نیز مبلغ 500 میلیون تومان اعتبار احسان تعلق میگیرد که این هدایا در قالب اعتبار احسان جهت هزینه کرد در مناطق محروم به این عزیزان اعطا می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1058

به "برگزاری نخستین دوره جایزه بین المللی احسان توسط ستاد اجرایی فرمان امام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نخستین دوره جایزه بین المللی احسان توسط ستاد اجرایی فرمان امام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید