بیانیه اتحادیه بازیکنان لیگ برتر انگلیس برای کاهش 30 درصدی دستمزد

به گزارش مجله رویای کره ای، اتحادیه بازیکنان لیگ برتر انگلیس مصمم به کاهش دستمزد است.

بیانیه اتحادیه بازیکنان لیگ برتر انگلیس برای کاهش 30 درصدی دستمزد

به گزارش مجله رویای کره ای، اتحادیه بازیکنان لیگ برتر انگلیس با انتشار بیانیه ای از لزوم کاهش دستمزد به قصد کمک به باشگاه شان در روزهای تعطیلی فوتبال به خاطر شیوع ویروس کرونا خبر داد.

این اتحادیه چنین بیانیه ای را منتشر کرد: تمام بازیکنان لیگ برتر انگلیس می خواهند نقش مهمی در همکاری مالی در این بحران داشته باشند و این کار را خواهند کرد. تمام بازیکنان لیگ برتر کاملا به وظیفه و مسئولیت خود در قبال جامعه آگاهند. آنها به شدت به کسانی که به زحمت افتاده اند، اهمیت می دهند. در طول این بحران، بحث در مورد نحوه همکاری بازیکنان فوتبال لیگ برتر ادامه داشته و اتحادیه بازیکنان می خواهد تضمین دهد همکاری مالی انجام خواهد شد.

باشگاه هایی که ما در آن ها بازی می کنیم به طور واضح به حمایت نیاز خواهند داشت؛ مخصوصا اگر تعطیلی فوتبال تا ژوئن ادامه داشته باشد.

در ادامه بیانیه آمده است: تضمین می کنیم کارکنان باشگاه به جز بازیکنان صددرصد دستمزد خود را دریافت کنند. همچنین تضمین می کنیم تیم ها و باشگاه های بدون لیگ و کارکنانشان، دستمزد خود را دریافت کنند. سازمان سلامت ملی که بسکمک از کارکنانش از هواداران فوتبال هستند، در حال انجام کارهای بزرگی برای ما شده اند. آنها قهرمانان واقعی هستند. فوتبال در این شرایط متحد است. همبستگی و کنار گذاشتن هرگونه علاقه شخصی اهمیت زیادی دارد. 20 میلیون پوند به سازمان های خیریه و 125 میلیون پوند به لیگ برتر انگلیس و لیگ ملی باشگاه ها اهدا می کنیم و طی 12 ماه، 30 درصد از دستمزد خود را کاهش می دهیم. 20 میلیون پوندی که گفته شد، قطعی است اما معتقدیم این رقم بسیار بیشتر خواهد شد.

خیلی از باشگاه ها برای ادامه حیات خود به افزایش بودجه نیاز دارند. باز هم اعلام می کنیم باید بین تمام باشگاه ها همبستگی به وجود بیاید.کاهش 30 درصدی دستمزد بازیکنان برای 12 ماه، رقمی بالغ بر 500 میلیون پوند می شود و همچنین باشگاه ها 200 میلیون پوند مالیات کمتری خواهند داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 959

به "بیانیه اتحادیه بازیکنان لیگ برتر انگلیس برای کاهش 30 درصدی دستمزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه اتحادیه بازیکنان لیگ برتر انگلیس برای کاهش 30 درصدی دستمزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید