تفریحات ساحلی کیش

به گزارش مجله رویای کره ای، معرفی تفریحات ساحلی کیش

جزیره کیش معروف به نگین خلیج فارس در جنوب ایران واقع شده است. این جزیره زیبا در شهرستان بندرلنگه از توابع استان هرمزگان واقع شده است. جزیره کیش قبلا به نام قیس خوانده می شد و مرکز صید ماهی و مرکز تجارت مروارید بود. جزیره کیش در سال 1349 بعد از بررسی کارشناسان ایرانی و آمریکایی، به دلیل ویژگی های بی شمار طبیعی چون سواحل زیبای مرجانی و آب های زلال و نیلگون اطراف آن، به عنوان مرکز توریستی بین المللی انتخاب شد. هر ساله بیش از 1700،000 گردشگر ایرانی و خارجی برای بازدید از تفریحات ساحلی کیش، راهی جنوب ایران می شوند.

تفریحات ساحلی کیش

در این متن می خواهیم شما را با زیباترین و هیجان انگیزترین تفریحات ساحلی کیش آشنا کنیم.

1-پاراسل از زیباترین تفریحات ساحلی کیش

پاراسل از زیباترین و مهیج ترین تفریحات ساحلی کیش و دنیاست. بیشتر گردشگران ایرانی و خارجی علاقه مند به این تفریح هستند. در پاراسل شما سوار بر بالن می شوید و بالن از طریق کابلی به قایق های موتوری وصل است. مدت زمان استفاده از پاراسل یک ساعت است و مدت پرواز در ارتفاع درخواستی تنها 6 دقیقه می باشد. ارتفاع مجاز برای پرواز 50 تا 100 متراز روی سطح دریاست. این پرواز برای تمام سنین مناسب است.

در تهیه بلیط می توانید ساحل مورد علاقه خود را انتخاب کنید. سواحلی چون اسکله بزرگ تفریحی از شلوغ ترین سواحل کیش، ساحل سیمرغ همراه با شن های زیبا و تمیز، ساحل مرجانی (زیباترین ساحل کیش) یا ساحل دامون با کشتی های بزرگ شناور. بنابراین می توانید در آب های خلیج فارس بگردید و از تفریحات ساحلی کیش لذت ببرید. پاراسل ها هم تک سرنشین و هم دو یا سه سرنشین هستند. برای تهیه بلیط می توانید از سایت کیش تخفیف اقدام کنید و تا 60 درصد تخفیف بگیرید.

2-کشتی های تفریحی کیش از شادترین تفریحات ساحلی کیش

از شادترین و پرطرفدارترین تفریحات ساحلی کیش، می توان به کشتی های تفریحی کیش اشاره کرد. جزیره کیش کشتی های تفریحی زیادی چون دنا کیش، اوستا کیش، گوهر کیش، آرتمیس کیش و نوید کیش دارد. ساعت کاری این کشتی ها معمولا از ساعت 21 تا 1:30 بامداد می باشد.

موسیقی شاد و زنده و پذیرایی از امکانات این کشتی های دریایی هستند. در طول سفر می توانید دور جزیره را بگردید و یک سفر دریایی شاد و مهیج را تجربه کنید. برای تهیه بلیط می توانید به سایت کیش تخفیف مراجعه کنید و از تخفیف های هر کشتی استفاده کنید.

محل سوار شدن به کشتی های تفریحی

اسکله بزرگ تفریحی کیش (اسکله چوبی بزرگ)، انتهای بلوار دریا

ساعت کاری کشتی های تفریحی

از ساعت 21 الی 1:30 بامداد

3-کشتی های آکواریومی کیش از جذاب ترین تفریحات ساحلی کیش

کشتی های آکواریومی از دیگر تفریحات ساحلی کیش هستند. انواع مختلفی از کشتی های آکواریومی موجود هستند از جمله کشتی آکواریوم گردشگر، کشتی آکواریوم سیمرغ، کشتی آکواریوم طوطیا، کشتی آکواریوم تیکا و کشتی آکواریوم ستاره.

در کشتی های آکواریومی با کف و دیوار های شیشه ای، می توانید دنیای زیبای زیر دریا را از چند سانتی متری تماشا کنید. ماهی های ریز و درشت، مرجان های زنده، لاک پشت ها و خیلی موجودات دیگر دریایی از جذابیت های سفر با کشتی های آکواریومی هستند. در مدت زمان یک ساعت تفریح می توانید آرامبخش ترین سفر دریایی را در خاطرتان ثبت کنید. کشتی آکواریوم گردشگر یک از بزرگترین و عمیق ترین کشتی ها با پنجره های شیشه ای شیب دار و از زیباترین تفریحات ساحلی کیش می باشد.

محل سوار شدن به کشتی های تفریحی

اسکله بزرگ تفریحی کیش (اسکله چوبی بزرگ)، انتهای بلوار دریا

ساعت کاری کشتی های آکواریومی کیش

از ساعت 10 صبح تا 5 عصر

4-ویبیت مارینا پارک زیباترین پارک بادی در ایران

در ایران هم می توانید لذت یک بازی ورزشی و تفریحی آبی را تجربه کنید. ویبیت مارینا پارک یا همان پارک بادی در ساحل مارینا پارک هتل قرار گرفته است و از معروف ترین تفریحات ساحلی کیش است. این پارک بادی تنها پارک بادی شناور روی آب دریا در ایران است.

این بازی مناسب تمام گروه های سنی بوده و در این پارک بادی مهارت ها و توانایی های شما به چالش کشیده می شود.

مدت زمان استفاده از ویبیت مارینا پارک یک ساعت است و در طول بازی باید جلیقه نجات و در صورت لزوم کلاه ایمنی داشته باشید.

پارک بادی کیش فقط برای آقایان و بچه ها بالای 3 سال مجاز است.

آدرس ویبیت مارینا پارک

بلوار مرجان، مارینا پارک هتل

ساعت کاری

از ساعت 10 صبح تا 6 عصر

6-تیوب سواری یا شاتل از هیجان انگیزترین تفریحات ساحلی کیش

تیوب سواری یا شاتل از هیجان انگیز ترین تفریحات ساحلی کیش می باشد. در انتخاب ساحل آزاد هستید و می توانید در هر چهار ساحل مرجان، دامون، سیمرغ و اسکله بزرگ تفریحی تیوپ سواری کنید.

تیوب های سریع و سرعتی شاتل و موزی(بنانا) از هیجان انگیزترین تفریحات روی دریا می باشند. در تیوپ سواری احتمال خیس شدنتان زیاد است. مدت زمان این تفریح تنها 20 دقیقه است و تجهیزات ایمنی لازم مانند جلیقه نجات و کلاه ایمنی در اختیار ثبت نام کنندگان قرار داده می شوند.

هزینه این تفریح مناسب بوده و همچنین می توانید از طریق سایت های اینترنتی مختلف از تخفیف های مخصوص تفریحات ساحلی کیش استفاده کنید.

آدرس محل استفاده از تیوپ سواری

اسکله تفریحی، اسکله مرجان، اسکله دامون و ساحل سیمرغ

ساعت کاری

همه روزه از ساعت 10 صبح تا 7 عصر

7-جت فلایر یا فلای بورد از مهیج ترین تفریحات ساحلی کیش

اگر دنبال هیجان و تفریح در دریا هستید قبل از سفر به سواحل کشورهای دیگر، سری به جزیره زیبای کیش بزنید. جت فلایر یا فلای بورد کیش از هیجان انگیزترین تفریحات ساحلی کیش می باشد. برخلاف تصور عموم جت فلایر کار سختی نمی باشد و یاد دریافت آن خیلی آسان است.

قبل از انجام دادن آن، یک مربی مجرب در عرض 5 دقیقه شما را آموزش می دهد. سپس می توانید با شیرجه زدن روی دریا به بالا و زیر آب بروید و حرکات نمایشی انجام دهید. در جت فلایر یا فلای بورد با مکش آب توسط یک دستگاه مخصوص، شما می توانید روی یک تخته بورد، حدود 12 متر به بالای آب پرواز کنید. در این بازی تفریحی باید سریع بوده و زود عکس العمل نشان بدهید در این صورت به راحتی تعادلتان را حفظ خواهید کرد. هم آقایان و هم خانم ها می توانند از این تفریحات ساحلی کیش استفاده کنند.

محل استفاده از جت فلایر یا فلای بورد

اسکله تفریحی، ساحل سیمرغ

ساعت کاری

همه روزه از ساعت 10 صبح تا 4 عصر

8-گشت دریایی با قایق های فرانسوی

از لاکچری ترین تفریحات ساحلی کیش می توان به قایق های فرانسوی تندرو اشاره کرد. این قایق ها در نزدیکی هتل مارینا پارک از زیباترین قایق های موتوری هستند. شما می توانید به طور آنلاین از طریق یکی از سایت های ارائه دهنده بلیط، آن را اجاره کنید و در دور جزیره گشت و گذار کنید. این قایق ها 4 یا 7 نفره هستند. مدت زمان گشت حدود 20 دقیقه می باشد.

در طول سفر با قایق فرانسوی به اختیار می توانید از سایت ماهی های آکواریومی یا از سایت لاک پشت ها دیدن کنید. در صورت ثبت نام، تجهیزات ایمنی لازم مانند جلیقه نجات، بیسیم و مکان یاب ماهواره ای در اختیارتان گذاشته می شود.

ساعت کاری

همه روزه از ساعت 8 صبح

منبع: دلتابان
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 345

به "تفریحات ساحلی کیش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفریحات ساحلی کیش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید