حمایت اقتصادی از فروش محصولات خانگی و روستایی

به گزارش مجله رویای کره ای، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت گردشگری روستایی برای توسعه و شکوفایی روستاها از تامین اقتصادی پلت فرم هایی که به منظور فروش و عرضه محصولات خانگی و روستایی در فضای مجازی طراحی شوند، اطلاع داد.

حمایت اقتصادی از فروش محصولات خانگی و روستایی

اصغر نوراله زاده در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در حال حاضر ظرفیت و پتانسیل بالقوه ای در جهت توسعه گردشگری روستایی وجود دارد که بهره گیری از آن می تواند به اشتغالزایی و رونق اقتصادی خانوارهای روستایی منجر گردد.

وی اضافه نمود: در راستای اجرای سیاستهای اشتغال دولت و حمایت از اشتغال بخش روستایی، یاری به اقشار محروم و آسیب پذیر و فراهم کردن امکان دسترسی روستاییان به منابع اقتصادی در دستور کار صندوق قرار گرفته و با این کار زمینه آبادانی و رونق مناطق روستایی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان فراهم شده است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اعلام حمایت از فروش محصولات روستایی گفت: درصدد هستیم از تکنولوژی های پلت فرمی استفاده کنیم و ویترین هایی برای فروش محصولات روستایی به وجود آوریم تا از این طریق تولیدات روستاییان در فضای مجازی عرضه گردد و لذا از پلت فرم هایی که قابلیت ویترین فروش محصولات خانگی و روستایی داشته باشند حمایت نموده و تامین اقتصادی آنها را برعهده می گیریم.

نوراله زاده درباره حمایت از مشاغل فرهنگی آسیب دیده از کرونا نیز گفت: بیشترین حمایت صندوق در حوزه فرهنگ و با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است که در این راستا فعالان حوزه فرهنگ نظیرکتابفروشان، سینماداران، فیلمسازان، حوزه نشر و کنسرتهای موسیقی مورد حمایت قرار گرفته اند.

به گفته وی با توجه به آسیب پذیری بخش خدمات در برابر کرونا، صندوق کارآفرینی امید حمایت ویژه ای از اشتغال بخش خدمات و مراکز اقامتی، گردشگری و بوم گردی و رستوارنهای بین راهی داشته تا از این طریق به حفظ و پایداری اشتغال برسند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1479

به "حمایت اقتصادی از فروش محصولات خانگی و روستایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت اقتصادی از فروش محصولات خانگی و روستایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید