کسب و کار

21 جاذبه گردشگری ناشناخته تایلند را بشناسید

همه کم و بیش با جاذبه های گردشگری تایلند آشنا هستند؛ پس برای شناختن جاذبه هایی ناشناخته و هیجان انگیز این کشور همراه ما باشید.

23 آبان 1398

چگونه محترمانه موضوع گفت و گو را عوض کنیم؟

خبرنگاران: چگونه محترمانه موضوع مصاحبه را عوض کنید.تا به حال شده در بحث و مصاحبهیی قرار بگیرید که موضوع مصاحبه ناراحت تان کند و دوست نداشته باشید آن بحث را ادامه دهید؟ راه های محترمانه و مودبانه ای برای هدایت مصاحبه به سمت چیزی که فکر می کنید مناسب تر...

21 آبان 1398

اردوغان خطاب به غرب: غول خفته را بیدار کردید، پس عواقبش را هم بپدیرید!

رئیس جمهوری ترکیه طی یک سخنرانی پیامی شدید به کشور های غربی به خصوص آمریکا از بابت مانع تراشی هایشان در راستا تسلیحات ترکیه داد.

16 آبان 1398

نقشه کثیف شهرام گربه برای زن شوهردار!

نسرین حالت خوبه! از تعجب کم مانده بود شاخ در بیاورم. او عینک آفتابی را که به چشم زده بود برداشت، باور نمی کردم شهرام گربه بود، شرور معروف محله مان که از دو سال پیش گم و گور شده بود و همه می گفتند در زندان است.

15 آبان 1398

نباید اجازه دهیم فرهنگ ایثار و شهادت از بین برود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی تاکید کرد: این کشور برای رشد و توسعه و مقابله با تهدیدهای دشمنان به فرهنگ ایثار و شهادت نیاز دارد و نباید اجازه دهیم این فرهنگ از بین برود .

14 آبان 1398

چرا برخی کارگران باید از داشتن لباس کار محروم بمانند؟

نایب رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران، دادن سهام کارخانه ها را موجب حفظ امنیت شغلی کارگران دانست و گفت: در سال های گذشته نه تنها کارگران سهمی از سود تولید نداشته اند بلکه در جزیی ترین مسایل آنها هم کوتاهی شده و کارگران بعضا حتی از دریافت لباس کار...

13 آبان 1398

کشته شدن محافظ شخصی پادشاه عربستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه الشرق الاوسط، عبدالعزیز الفغم، محافظ شخصی ملک سلمان، پادشاه عربستان سعودی کشته شده است.

12 آبان 1398

میزبانی دانشگاه اصفهان از 330 دانشجوی مهمان

رئیس دانشگاه اصفهان گفت: در سال تحصیلی جدید، 330 نفر دانشجوی انتقالی و مهمان وارد دانشگاه اصفهان شده اند.

9 آبان 1398

اردوغان: با ترامپ در مورد خرید سامانه پاتریوت صحبت خواهم کرد

رئیس جمهوری ترکیه از آمریکا خواست در مسئله فروش تسلیحات و ایجاد منطقه امن در شمال سوریه با ترکیه به عنوان متحد تعامل کند.

2 آبان 1398

چه نوع مدیری، چه رفتاری؟

روزنامه خراسان - یاسمین مشرف: اگر شاغل باشید، محل کار مکانی است که شما زمان زیادی از زندگی خود را در آن می گذرانید، پنج یا شش روز از هفته و ساعات قابل توجهی از روز؛ بنابراین فضا و حال و هوای محل کار برای شما اهمیت دارد و تاثیر زیادی بر روحیه تان در زندگی...

30 مهر 1398
27 مهر 1398

گوشی تاشو موتورولا تا زمستان امسال وارد بازار می گردد

شرکت موتورولا اعلام نموده که گوشی تاشو خود را بین ماههای دسامبر تا ژانویه وارد بازار خواهد نمود. این خبر برای بسیاری از کاربرانی که به دنبال گوشی های تاشو هستند خشنود کننده خواهد بود.

26 مهر 1398

مضرات سیگار الکترونیکی را جدی بگیرید، وجود ترکیبات سرطانزا

رئیس مرکز تحقیقات پیشگیری و کنترل دخانیات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نسبت به مضرات و معایب مصرف سیگار الکترونیک هشدار داد.

24 مهر 1398

تعالی اخلاقی در محیط های علمی، اولویت فعالیت های فرهنگی است

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد قم گفت: تعالی اخلاقی در محیط های علمی و دانشگاهی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، برنامه های محتوایی و طرح های مطالعات فرهنگی، صنایع خلاق فرهنگی و فناوری های نوین از اولویت های مهم معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی است.

18 مهر 1398

صدور موافقت اولیه تأسیس 10 اقامتگاه بوم گردی در مراغه

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مراغه از صدور موافقت اولیه راه اندازی 10 اقامتگاه بوم گردی در این شهرستان خبر داد.

18 مهر 1398

مصاحبه، ناتوانی آمریکا در تاثیرگذاری بر روابط عراق-ایران، مسائل اقلیم در بغداد قابل حل است نه در واشنگتن

یک عضو ارشد اتحادیه میهنی کردستان تاکید نمود که روابط عراق با جمهوری اسلامی ایران ویژگی های انحصار به فردی دارد که کشورهای ثالث به ویژه آمریکا از تاثیرگذاری بر آن ناتوان هستند.

18 مهر 1398

تاثیر 500درصدی آموزش سئو سایت در افزایش درآمد یک ساله

ما در این مقاله با استفاده از نکات آموزشی وب سایت نیوسئو که یکی از مهمترین و معتبرترین مراکز آموزش سئو در ایران به شمار می رود، مهمترین نکات و دلایل یادگیری سئو را جمع آوری نموده ایم تا بسیاری از علاقه مندان سئو را از سردرگمی در بیاوریم.

15 مهر 1398

امیدواری برای توجه ویژه به فیلمنامه در جشنواره کودک

بابک نبی زاده، برنده جایزه اصلی یونیسف در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان، درباره اهمیت فیلم نامه و چرایی حذف بخش مجزای مربوط به فیلمنامه از جشنواره فیلم کودک و نوجوان گفت: می توان امیدوار بود که با بازگشت این بخش به جشنواره، سینمای کودک...

15 مهر 1398

اعترافات هولناک قاتل سریالی بوشهر ، به خاطر پول آدم می کشتم

معتاد سابقه دار که در مدت سه ماه سه جنایت مرتکب شده بود، از سوی کارآگاهان جنایی بوشهر بازداشت شد.

10 مهر 1398

یوونتوس به خاطر شعارهای نژادپرستانه هوادارانش مجازات شد

خبرنگاران: مدافع عنوان قهرمانی لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا، به خاطر قانون شکنی گروهی از هوادارانش در جریان بازی اخیر این تیم جریمه شد.

10 مهر 1398
تعداد: (54)