صدا و سیما: محمود شهریاری بازداشت شد

به گزارش مجله رویای کره ای، خبرنگاران نوشت: اخبار منتشر شده در مورد بازداشت محمود شهریاری صحت دارد. شهریاری روز گذشته با حکم قضایی بازداشت شده است

صدا و سیما: محمود شهریاری بازداشت شد

شهریاری روز گذشته با حکم قضایی بازداشت شده است.

باشگاه خبرنگاران علت بازداشت محمود شهریاری را انتشار اخبار کذب در پیرامون موضوع شیوع ویروس کرونا عنوان شده است.

محمود شهریاری؛ مرد همواره جنجالی!

محمود شهریاری متولد دوم دیماه 1337 در بیجار استان کردستان میباشد. محمود شهریاری از مجریان با سابقه صدا و سیما میباشد. محمود شهریاری سابقه خوب و موفقی در مجری گری در چند برنامه تلویزیونی از جمله در شبکه تهران صدا و سیما رابه همراه کاظم احمدزاده دارد.

وی همچنین برای مدتی مجری برنامه زنده رود شبکه اصفهان نیز بود.

از دیگر کار های محمود شهریاری به بازیگری در سریال مرد 2000 هزار چهره به عنوان افتخاری و کار در رادیو میتوان اشاره نمود. او در برنامه عمو های فتیله ای شبکه دو به عنوان مجری مشغول فعالیت بوده است.

شهریاری پیش تر سابقه ممنوع التصویری را داشته است. خودش در این بار می گوید: از سال 61 هیچوقت برایم شرح ندادند که چرا ممنوع التصویر و بعد چرا آزادالتصویر شدی. هیچوقت حضور پررنگ که هیچ، حضور کم رنگ هم در سیاست نداشته ام.

دلیل بار آخر ممنوع التصویری ام را از آقای پورمحمدی معاون سیما پرسیدم، خودش دلیلش را نمیدانست. در عروسی برادرم ودر مقابل محارم پایکوبییدم. کدام مرجعی گفته که پایکوبی مرد حرام است؟ بعد ها سازمان از برخورد شدیدش با ما عذرخواهی کرد.

حس این روز های سوشا مکانی را درک می کنم. زمان ما تلگرام و اینترنت نبود، سی دی پایکوبی من را سر چهارراه ها می فروختند. خودم سی دی را خریدم! در انتشار مسائل خصوصی هنرمندان ایرادی به مردم وارد نیست. مردم دوست دارند بدانند هنرمندان چگونه زندگی می نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 989

به "صدا و سیما: محمود شهریاری بازداشت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدا و سیما: محمود شهریاری بازداشت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید