عملکرد نامطلوب برخی مسئولان مسائل موجود کشور را رقم زده است

به گزارش مجله رویای کره ای، نصرت الله لطفی ظهر دوشنبه در نشست خبری باهدف تبیین برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به میزبانی سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات استان سمنان بابیان اینکه دشمن به دنبال القا ناامیدی در جامعه است و در این راه از هر ابزاری که بتواند استفاده می نماید، ابراز داشت: مسائل بسیاری در کشور وجود دارد و کسی منکر آن ها نیست ولیکن باید برای افزایش امید در بین مردم با عوامل ایجادکننده فساد به طورجدی برخورد گردد.

عملکرد نامطلوب برخی مسئولان مسائل موجود کشور را رقم زده است

وی بابیان اینکه مسائل موجود در کشور به دلیل عملکرد نامطلوب برخی مسئولان است، اضافه کرد: تورم، گرانی و بیکاری در جامعه وجود دارد اما در این شرایط ایجاد ناآرامی تنها آب به آسیاب دشمن و یاری به آن ها تلقی می گردد بنابراین در این جنگ روانی مطلع سازی مردم لازم است.

دشمن به دنبال ایجاد جنگ روانی است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور بابیان اینکه دشمن با بهره گیری از همین مسائل داخلی به دنبال ایجاد جنگ روانی است، ابراز داشت: در این شرایط باید به اطلاع رسانی دقیق، صریح شفاف روی آورد که هر چه در این زمینه قوی تر عمل کنیم هوشیاری مردم افزون تر خواهد شد.

لطفی در ادامه توضیح داد: اطلاع رسانی ضعیف تنها زمینه سو استفاده دشمن را برای ایجاد جو روانی فراهم می نماید لذا باید ضمن اتحاد و همبستگی مردم و نظام با یکدیگر برای حل مسائل داخلی چاره ای تدبیر کرد لذا قطعاً ارائه راهبردهای مناسب و عملکرد درست مدیران می تواند ما را از این بن بست ها رهایی بخشد.

وی با تاکید بر اینکه خدمات ارائه گردیده به روستاها امروز قابل مقایسه با گذشته نیست، اضافه کرد: در بخش های عمرانی بهداشت و دانشگاهی توانستیم منحنی صعود را از بسیاری از کشورها فراتر رویم و حال به روشنایی می توان دریافت که مسائل امروز از نظام و رهبری نیست بلکه از عملکرد ناصحیح برخی مدیران ناشی می گردد که باید این رویه به سرعت جبران گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 دی 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 51

به "عملکرد نامطلوب برخی مسئولان مسائل موجود کشور را رقم زده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد نامطلوب برخی مسئولان مسائل موجود کشور را رقم زده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید