فال روزانه چهارشنبه 21 آذر 1397

به گزارش مجله رویای کره ای، آیا می خواهید بدانید امروز چه چیزی در انتظار شماست؟ با خواندن فال روزانه 21 آذر 1397 بر اساس ماه تولد خود، برای خود برنامه ریزی کنید و نگاه بهتری به روز خود داشته باشید.

فال روزانه چهارشنبه 21 آذر 1397

فال روزانه چهارشنبه 21 آذر 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - متولد بیست و یکمین روز از آذر تولدتان مبارک! سال جاری برای شما سال عشق است. اگر مجرد بوده که تا چند ماه آینده به مقصود خود خواهید رسید و اگر متاهل هستید تمام تنش های مربوط به روابط عاطفیتان حل خواهد شد. اواخر سال جاری زمان خوش شانسی شماست منتظر ماه های بهمن و اسفند باشید، خبرهای خوبی در راه است.

فروردین

امروز حال و احوالتان با روزهای دیگر متفاوت است. اوضاع چندان بر وفق مرادتان نبوده و برخلاف روزهای گذشته نمی توانید با دیگران به خوبی ارتباط برقرار کنید. اطرافیانتان تغییرات رفتاری شما درک ننموده و این موضوع به شدت باعث آزار شما گشته است. نگران نباشید این حالات دائمی نبوده و به زودی تمام می شوند.

اردیبهشت

امروز از روزهای خوب ماه برای شماست. افکار مثبت و خوش بینی در وجودتان لبریز شده و همین موضوع باعث می شود که نتایج خوبی در محیط کار برایتان رخ دهد. البته این خوشحالی ناشی از خبر خوبی است که به دستتان رسیده است. فرصت های زیادی پیش رو دارید، برای رسیدن به بهترین نتیجه بهتر است که قدم های اول را تا می توانید محکم و راسخ بردارید چرا که دیوار کج تا ثریا نیز کج خواهد رفت.

خرداد

روزهای نسبتا سختی را پشت سر گذاشته اید. امروز استرس در وجودتان کاهش یافته و کمی حالتان بهتر شده است. سعی کنید انرژی از دست رفته تان را بازیابی کنید. کمی استراحت، گپی با دوستان و یا حتی پختن غذای مورد علاقه تان می تواند همچون قرصی انرژی زا توانتان را چندین برابر کند. در خصوص مسائل اقتصادی به مسئله ای برخورده اید، نگران نباشید به زودی با رسیدن پولی مسائل حل خواهد شد.

تیر

برای رسیدن به هدفتان پا در جهتی گذاشته اید اما در میانه راه تصمیم به تغییر در آن می شوید. هر چند که تغییر ناگهانی سخت خواهد بود ولی نگران نباشید. ریسک شما در انتهای کار جواب خواهد. سعی کنید که به روابط عاطفیتان پایبند باشد. افراد زیادی هستند که شما می توانید با آن ها اوقات خوشی را سپری کنید ولی این را بدانید که تنها یک نفر نیمه گمشده شما خواهد بود. پس بهتر است با خود رو راست بوده و یکی را انتخاب نمایید.

مرداد

امروز هم به مانند چند روز گذشته همچنان عصبی هستید. زندگی خصوصیتان در حال تغییر است و دلیلش چیزی جز تغییر در رفتار و کردارتان نیست. سعی کنید خودتان این مشکل را حل نموده و کم حوصلگیتان را سر دیگران خالی نکنید. چرا که ممکن است در همین اوضاع حرفی بزنید و باعث رنجش خاطر اطرافیانتان شوید. فردی باعث آزار شما شده است بهتر است در این روزهای نه چندان خوب از او فاصله گرفته تا کمی آرامش پیدا کنید.

شهریور

مدت زمانی که دلتان می خواهدکمی متفاوت زندگی کنید. به زودی در کلاسی ثبت نام و یا در برنامه ای متفاوت شرکت خواهید کرد. به طور مثال به کلاس موسیقی رفته و یا در کلاس های کامپیوتر شرکت می کنید. کلاس هایی که کاملا از فرایند زندگی کنونی شما جدا هستند. حواستان باشد آنچه که برای روابط عاطفیتان پیش آید نتیجه اعمال خودتان است، بنابراین برای رضایت از زندگی رفتار خود را تغییر دهید.

مهر

امروز واقعه ای رخ می دهد که می فهمید همواره آنچه که اکثریت می گویند صحیح نیست. پس برای یکبار هم که شده از تکیه کردن به اطرافیان خودداری کنید. روی پای خود بایستید و کاری که به نظر خودتان صحیح است را انجام دهید. در روزهای اخیر موضوعی باعث کلافگیتان شده است، ولی از دوستی حرفی می شنوید که تا حدودی باعث آرامش شما می شود. سعی کنید این روزهای پر التهاب را با خونسردی طی کنید.

آبان

امروز برای انتخاب جهتی بسیار دودل هستید. تمام ذهن و افکارتان درگیر این موضوع شده و نمی دانید که کدام راه صحیح است. فقط به این نکته دقت کنید که برای پیشرفت های عظیم بایستی جهتهای نو و جدید را امتحان کنید. شک نداشته باشید که در طول جهت موانع زیادی جلویتان قرار خواهند گرفت ولی شما فردی هستید که با تمرکز زیاد از پس این مسائل بر خواهید آمد.

آذر

اخیرا در زمینه کاری به موفقیت های چشمگیری دست پیدا نموده اید. درست است که شما نقش بسزایی در این موفقیت ها داشته اید ولی این موضوع نباید باعث غرور بیش از حد شما شود. شما بدون یاری همکارانتان قادر به پیشرفت نبود، این را هرگز نباید فراموش کنید. اگر مجرد هستید از صبح احساس می کنید که فردی به شما علاقه مند است و مدام زیر نظرتان گرفته است، خود را به بی تفاوتی زده تا او به سمتتان بیاید.

دی

چند روزی است که قصد خرید کالایی رو دارید. بهتر است با دیگران مشورت نموده و امروز خرید خود را نهایی کنید. در این خصوص بهتر است وسواس را کنار گذارید چرا که فقط باعث اتلاف وقتتان خواهد شد. امروز یکی از دوستانتان در مقابلتان قرار گرفته و حرف هایی بین شما رد و بدل می شود که اصلا انتظارشان را نداشتید. این صحبت های به ظاهر بد در آینده یاری حال شما خواهند شد. سعی کنید به وعده های خود قبل از اینکه کدورتی ایجاد شود عمل کنید.

بهمن

سعی کنید از صبح که بیدار می شوید انرژیتان را تقسیم بندی کنید. امروز روزی است که باید بیشتر وقتتان را به دیگران اختصاص دهید. شما به طور کلی فردی نیکوکار هستید و از انجام کار خیر کوتاهی نخواهید کرد. قطعا محبت های شما به دیگران بی جواب نخواهد ماند و در لحظه ای که انتظارش را ندارید پاسخش را دریافت می کنید. در این حین با فردی آشنا می شوید که با دنیا بینی عظیمش دید شما را نسبت به گیتی تغییر خواهد داد. از وجود چنین افرادی در اطراف خود بهره کامل را ببرید.

اسفند

امروز بسیار زودرنج شده و حتی سر مسائل پیش پا افتاده هم ناراحت می شوید. اگر چه این دلخوری ها کوتاه است ولی تاثیرات عمیقی روی وجودتان خواهد گذاشت. بهتر است با استفاده از روشی روح خود را عظیم نموده تا اینگونه مسائل کوچک اثری بر آن نداشته باشد. در فکر یک تغییر عظیم در زندگیتان هستید. این تغییر می تواند در روابط عاطفی و یا در موضوعات کاری باشد. اگر با مشورت دیگران قدم به سوی این تغییرات گذارید به موفقیت دست خواهید یافت. در انتهای شب دوستی با شما تماس می گیرد، اگر مرتکب خطایی شده او را ببخشید.

منبع: setare.com
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1500

به "فال روزانه چهارشنبه 21 آذر 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه چهارشنبه 21 آذر 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید