ماه جلوگیری از تقلب مهاجرتی در کانادا

به گزارش مجله رویای کره ای، وزارت مهاجرت کانادا ماه مارس امسال را ماه مبارزه با تقلب و کلاهبرداری های مهاجرتی اعلام نموده تا در این رابطه آگاهی مردم را بالا ببرد. وزارت مهاجرت کانادا به عنوان بخشی از کمپین آموزشی دولتی، در صدد است با این اعلام ریسک های مرتبط با تقلب های مهاجرتی را به مردم خاطر نشان کند.

ماه جلوگیری از تقلب مهاجرتی در کانادا

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

احمد حسین وزیر مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا (IRCC) طی بیانیه ای اعلام نموده است که این وزارت اقدامات و فعالیت هایی را در راستای ارتقای آگاهی در رابطه با موضوعاتی نظیر کلاهبرداری های وبسایت های متقلب و نحوه انتخاب مشاور مهاجرت یا شهروندی انجام خواهد داد.

حسین اعلام نموده است که: در این ماه مهم که ماه ارتقای آگاهی عمومی است، فرصتی دست داده تا همه ما از خاطر نبریم که شیوه هایی برای محافظت از خود در برابر کلاهبرداری هایی که در زمینه مهاجرت، شهروندی و پناهندگی وجود دارند. او در ادامه موارد زیر را به عنوان نکاتی که کاندیدهای مهاجرت باید از یاد نبرند بر شمرده است:

  • سیستم مهاجرت کانادا مبتنی بر عدالت است و تقاضاها پرونده به پرونده آنالیز می شوند. هیچ کس با کس یا جایی ارتباط ویژه ای ندارد و هیچکس نمی تواند به شما وعده و ضمانت دهد که پرونده ما به طور خاص رسیدگی خواهد شد.
  • کاندیدهای مهاجرت نیازی نیست که نماینده ای را استخدام نمایند تا به تقاضای شهروندی و یا مهاجرتشان ترتیب اثر دهد. هرچند، اگر لازم می بینید که برای این کار مشاور یا نماینده ای را استخدام کنید با دقت این کار را انجام دهید و حتما مطمئن شوید که آن نماینده یا مشاور دارای صلاحیت و پروانه کار باشد.
  • اگر اسناد و مدارک غلط به دولت کانادا ارائه کنید و یا خود را فرد دیگری جا بزنید جرم بزرگی مرتکب شده اید و این جرم شرایط مهاجرتی و یا تقاضای مهاجرت شما را با خطر روبرو می نماید.

اما چه افرادی قانونا اجازه قبول پرونده مهاجرتی دارند؟ پاسخ این سوال را در این مقاله مطالعه کنید.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1005

به "ماه جلوگیری از تقلب مهاجرتی در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماه جلوگیری از تقلب مهاجرتی در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید