نویسنده رمان بازی تاج و تخت: می شد این مجموعه را برای 5 فصل دیگر ادامه داد

به گزارش مجله رویای کره ای، در حاشیه برگزاری هفتادمین دوره مراسم Primetime Emmy Awards که مختص تولیدات تلویزیونی است و با موفقیت سریال بازی تاج و تخت همراه بود، شاهد اظهارنظر سازندگان، بازیگران و اعضای تیم این مجموعه در حاشیه مراسم بودیم. از جمله کسانی که در حاشیه مراسم درباره مجموعه تلویزیونی بازی تاج و تخت با رسانه ها گفت وگو کردند می توان به جرج آر. آر. مارتین نویسنده رمان بازی تاج وتخت اشاره نمود که گفته این مجموعه تلویزیونی را می شد تا پنج فصل دیگر (تا فصل سیزدهم) هم ادامه داد.

نویسنده رمان بازی تاج و تخت: می شد این مجموعه را برای 5 فصل دیگر ادامه داد

مارتین در پاسخ به اینکه اگر مجموعه ظرفیت 5 فصل دیگر را هم داشت، پس چرا سازندگان قرار است در فصل هشتم به کار آن انتها دهند با اشاره به سازندگان سریال می گوید: این را باید از دیوید (بنیاف) و دن (وایس) بپرسید. با این وجود حدس جرج آر. آر. مارتین این است که سازندگان سریال نه بخاطر نبود ظرفیت داستانی بلکه به دلیل خستگی از پیش بردن این پروژه سنگین در سال های گذشته، قصد اتمام آن را دارند.

مارتین به این نکته اشاره نموده که او دست کم امیدوار بوده شاهد ساخته شدن 10 فصل باشد اما سازندگان مجموعه ترجیح می دادند این اثر پس از 7 فصل به انتها برسد. نهایتا سازندگان راضی گردیده اند یک فصل دیگر یعنی فصل هشتم را برای انتها دادن به بازی تاج و تخت فراوری نمایند.

پیتر دینکلیج یکی دیگر از عوامل بازی تاج و تخت بود که در حاشیه مراسم درباره فصل آخر این مجموعه صحبت کرد. این بازیگر که دوشنبه شب توانست جایزه بهترین بازیگر مرد نقش مکمل در فیلم درام را بخاطر بازی در نقش تیریون لنیستر برای سومین بار از زمان شروع ساخت سریال تصاحب کند گفت: انتها یافتن این پروژه واقعا غم انگیز بود. بازی تاج و تخت صرفا حضور در یک سریال تلویزیونی بزرگ نبود بلکه حضور در یک خانواده بزرگ بود.

این بازیگر 49 ساله با اشاره به سفرهای تیم به ایرلند برای فیلم برداری گفت در بسیاری مواقع مجبور بود بیرون از آمریکا و خانه اش بماند و صرفا آخر هفته ها به خانه سر بزند. همین موضوع باعث گردیده که این بازیگر احساسات عمیقی نیز نسبت به ایرلند و سایر کشورهایی که محل فیلم برداری این اثر بوده پیدا کند. پیتر دینکلیج می گوید خداحافظی با بازی تاج و تخت یعنی خداحافظی با همه این خاطرات.

دی.بی.وایس یکی از سازندگان مجموعه هم به مجله رویای کره ای گفت امیدوار است فصل آخر مجموعه ارزش این حجم از زمان و انرژی را داشته باشد. وایس در شرح اینکه چرا ساخت فصل هشتم انقدر طول کشید می گوید زمانی که مردم مجموعه را ببینند خودشان دلیلش را می فهمند. به گفته او در این مدت هیچ کس فرصت استراحت نداشت و در عمل فصل هشتم فراتر از تمام تجربه هایی بود که هنگام ساخت فصل های دیگر سریال داشتند.

فصل انتهای سریال بازی تاج و تخت در سال 2019 میلادی پخش خواهد شد.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 19 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 47

به "نویسنده رمان بازی تاج و تخت: می شد این مجموعه را برای 5 فصل دیگر ادامه داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویسنده رمان بازی تاج و تخت: می شد این مجموعه را برای 5 فصل دیگر ادامه داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید