والیبال بانوان جام باشگاه های آسیا، پیکان مغلوب اندونزی شد

به گزارش مجله رویای کره ای، تیم والیبال بانوان پیکان در پنجمین بازی خود از سری رقابت های جام باشگاه های آسیا در برابر گارودای اندونزی با نتیجه سه بر یک مغلوب گردید.

والیبال بانوان جام باشگاه های آسیا، پیکان مغلوب اندونزی شد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، در این دیدار طبق نظر میترا شعبانیان ارنج اصلی تیم پیکان را تهمینه درگزنی٬ مهسا کدخدا٬ مهتاب رحمانی٬ مائده برهانی٬ الهام فلاح٬ سودابه باقرپور و نگار کیانی تشکیل دادند.

ست نخست

تیم والیبال بانوان پیکان ست نخست دیدار برابر تیم گارودای اندونزی را با نتیجه 25 بر 23 به نفع خود به سرانجام رساند. شاگردان شعبانیان که بررسی خوبی از این دیدار و نحوه عملکرد بازیکنان اندونزی داشتند به خوبی مهره های کلیدی این تیم را مهار و بازی را با قدرت هرچه تمام تر با هدف برد حریف شروع کردند.

سیاه پوشان اندونزی هم با سرعت دادن به بازی خود کوشش داشتند تا خط دفاعی تیم پیکان را متزلزل نمایند اما در اکثر دقایق بازی پیروز نبودند.

اسپکهای پرقدرت مائده برهانی و مهتاب رحمانی در این ست امتیازات خوبی را برای تیم پیکان در پی داشت٬ سفیدپوشان این تیم همه سعی خود را به کار گرفتند تا اختلاف امتیاز خود را با تیم حریف حفظ نمایند.

ست دوم

تیم والیبال پیکان در ست دوم دیدار برابر گارودای اندونزی با نتیجه 25 بر 20 مغلوب گردید. در این ست ترکیب تیم پیکان تغییر چندانی نداشت و بازیکنان با انگیزه بالایی در برابر حریف صف آرایی کردند و برد در ست نخست روحیه آن ها را تا حد قابل توجهی ارتقاء داد.

خط دفاعی بازیکنان پیکان در این ست به مراتب قدرتمندتر از حریف بود آن ها در برابر اسپک های پرقدرت اندونزی عملکرد قابل قبولی داشتند اما سیاه پوشان حریف به راحتی امتیاز از دست نمی دادند آن ها هم پای شاگردان شعبانیان در امتیازآوری پیروز بودند.

اسپک های پرقدرت تهمینه درگزنی در این دیدار امتیازات خوبی را برای پیکان به همراه داشت و آرایش تیمی حریف را به طور کلی به هم ریخته بود.

حساسیت بالای بازی تا حدی بود که سرداور مسابقه در چندین مورد از ویدئوچک برای صدور رأی استفاده کرد.

ست سوم

تیم والیبال گارودای اندونزی در ست سوم مقابل تیم پیکان 25 بر 23 به رجحان رسید.

سیاه پوشان اندونزی که بعد از واگذاری نتیجه ست نخست به خود آمده بودند اجرای تاکتیک های سرعتی را در برنامه خود قرار داده بودند و همین موضوع باعث شد تا امتیازات خوبی را با بهره گیری از ضعف توپ گیری عقب میدان تیم پیکان بگیرند.

از طرفی سرویس های خوب شاگردان شعبانیان هم دریافت اول حریف را مختل نموده بود و در بسیاری از موارد پاسور این تیم نمی توانست به خوبی هم تیمی هایش را تغذیه کند.

ست چهارم

تیم والیبال گارودای اندونزی در ست چهارم برابر تیم والیبال بانوان پیکان با نتیجه 25 بر 18 به رجحان دست پیدا کرد. در ابتدای این ست سرویس های خوب مهسا کدخدا امتیازات قابل قبولی را برای ایران به همراه داشت اما در ادامه سرویس های تیم گارودای اندونزی دریافت پیکان را تحت الشعاع قرار داده بود و با بهره گیری از این وضعیت امتیازات زیادی را به دست آوردند.

منبع: تسنیم
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 470

به "والیبال بانوان جام باشگاه های آسیا، پیکان مغلوب اندونزی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والیبال بانوان جام باشگاه های آسیا، پیکان مغلوب اندونزی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید