پنجمین وبینار هم اندیشی با اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران برگزار گردید

به گزارش مجله رویای کره ای، پنجمین وبینار از سلسله وبینار های هم اندیشی با اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران برگزار گردید.

پنجمین وبینار هم اندیشی با اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران برگزار گردید

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، پنجمین وبینار از سلسله وبینار های هم اندیشی با اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران روز دوشنبه 4 بهمن ماه به صورت برخط برگزار گردید.

این جلسه با حضور سیدعباس احمدی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار گردید. وی درباره بازگشایی دانشگاه موضوعاتی را عنوان کرد و اعضای تشکل ها نیز نظرات خود را در این خصوص اعلام کردند.

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در ادامه جلسه توضیحاتی را در مورد سامانه نگارستان ارائه کرد، بعلاوه دانشجویان حاضر در جلسه مطالبات خود را بیان کردند و احمدی قول دادند در اسرع وقت، پیگیری کند.

آخرین جلسه از سلسله وبینار های هم اندیشی با اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران روز دوشنبه 2 اسفندماه برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ این وبینار ها از ساعت 18 تا 19:30 در اتاق مجازی اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به آدرس vroom.ut.ac.ir/cul2 برگزار می ­شود.

شایان ذکر است؛ معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، سلسله وبینار های هم اندیشی با اعضای تشکل های دانشجویی را در شش ماهه دوم سال 1400 با هدف بحث و گفتگو و بهره­ مندی از پیشنهاد های دانشجویان به صورت برخط برگزار می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1998

به "پنجمین وبینار هم اندیشی با اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجمین وبینار هم اندیشی با اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید