3 آبان؛ بارش ها تا 4 روز ادامه دارد

به گزارش مجله رویای کره ای، مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها در تهران و بعضی مناطق کشور اطلاع داد و اضافه نمود: طی چهار روز آینده در ارتفاعات البرز و زاگرس بارش برف خواهیم داشت.

3 آبان؛ بارش ها تا 4 روز ادامه دارد

صادق ضیائیان در گفت وگو با ایسنا اظهار داشت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی روی کشور در روز آدینه سوم آبان در سواحل خزر، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی، نواحی مرکزی کشور، برخی نقاط استان های واقع در غرب و جنوب غرب، بارش باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می گردد.

وی گفت: در روزهای شنبه تا دوشنبه (چهارم تا ششم آبان)، در نیمه غربی کشور، نواحی مرکزی و بخش های شمالی خلیج فارس بارش باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد. همچنین در شمال شرق و شرق بارش پراکنده پیش بینی می گردد.

مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه بارش در روزهای آدینه تا دوشنبه (سوم تا ششم آبان) در استان های واقع در زاگرس مرکزی و نواحی مرکزی کشور برقرار خواهد بود، ادامه داد: در روز شنبه چهارم آبان در استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی و نواحی غرب و مرکز کشور کاهش 3 تا 5 درجه ای دما خواهیم داشت.

به گفته ضیائیان، در روز پنجشنبه هفتم آبان با تضعیف سامانه بارشی روی کشور در برخی مناطق شمال شرق دامنه های زاگرس مرکزی و دامنه های البرز مرکزی بارش پراکنده پیش بینی می گردد.

این کارشناس سازمان هواشناسی همچنین اضافه نمود: طی چهار روز آینده در ارتفاعات استان های واقع در دامنه های البرز مرکزی و دامنه های زاگرس مرکزی بارش برف خواهیم داشت.

ضیائیان در انتها با اشاره به تداوم بارش در تهران طی دو روز آینده توضیح داد: امشب، فردا و پس فردا هوای تهران نیمه ابری، در برخی ساعات ابری، همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهد بود. پیش بینی می گردد که دمای پایتخت فردا و پس فردا بین 16 و 11 درجه سانتیگراد و 17 و 10 درجه سانتیگراد باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 آذر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 534

به "3 آبان؛ بارش ها تا 4 روز ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 آبان؛ بارش ها تا 4 روز ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید