اختصاص اعتبارات ضربتی برای ساماندهی پایین دست سد بردول

به گزارش مجله رویای کره ای، خبرنگاران/هرمزگان نماینده مردم غرب هرمزگان در تماس های جداگانه ای با معاون رییس جنهور و وزرای نیرو و کشور ضمن یادآوری خسترات وارد شده به پارسیان، فرامرزان و کوهیج، خواهان اختصاص اعتبارات ویژه برای ساماندهی دیواره رودخانه ها در این منطقه ها و احداث دیواره محافظتی شد.

اختصاص اعتبارات ضربتی برای ساماندهی پایین دست سد بردول

احمد جباری در گفت و گو با خبرنگاران، با اشاره به خسارات وارد شده به سه منطقه پارسیان، کوهیج و فرامرزان بستک در پی سیل اخیر، از تماس با معاون پارلمانی رئیس جمهور و وزرای نیرو و کشور به منظور توجه به آسیب های وارد شده به این منطقه ها شد.

وی اضافه نمود: ایجاد دیواره حفاظتی برای رودخانه پایین دست سد بردول از جمله تاکیدات مسئولان کشور پس از هر بار سرازیر شدن سیلاب ناشی از سرریز سد بردول به شهر پارسیان و روستاهای مجاور است اما ترک فعل های اجرا شده در این باره سبب خسارت مجدد به مردم می گردد.

وی اظهار داشت: اقدامات مسئولان منطقه ای در توجه به پارسیان پس از وقوع سیل، ضعیف بوده و این گلایه مردم را به وزیر کشور و آقای مخبر معاون اول رییس جمهور نیز منتقل نموده ام.

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران با اشاره به پیگیری های دو روز اخیر درباره تخصیص اعتبار به ساماندهی رودخانه پایین دست سد بردول، از قول وزیر نیرو برای گنجاندن اعتبارات ویژه برای این منظور در اعتبارات حمایتی سیل در هرمزگان اطلاع داد و گفت: در حال برنامه ریزی سفر کمیسیون عمران با همراهی وزیر نیرو و معاونان مربوطه وزارت نیرو به غرب هرمزگان و بخصوص منطقه ها آسیب دیده از سیل هستیم که طی هفته آینده انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 خرداد 1401 بروزرسانی: 10 خرداد 1401 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 2070

به "اختصاص اعتبارات ضربتی برای ساماندهی پایین دست سد بردول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص اعتبارات ضربتی برای ساماندهی پایین دست سد بردول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید