اعلام نحوه فعالیت دانشگاه امیرکبیر در شرایط قرمز تهران

به گزارش مجله رویای کره ای، تهران (پانا) - با توجه به شرایط قرمز شهر تهران در شیوع ویروس کرونا، نحوه فعالیت و حضور دانشگاهیان در دانشگاه امیرکبیر تا اطلاع ثانوی اعلام شد.

اعلام نحوه فعالیت دانشگاه امیرکبیر در شرایط قرمز تهران

دانشگاه امیرکبیر اعلام نمود: با توجه به شرایط اضطراری اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا در خصوص شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور و بخصوص در شهر تهران، کلیه کلاس های نظری این دانشگاه بصورت مجازی برگزار می شوند و هیچ کلاس عملی نیز بصورت حضوری تشکیل نخواهد شد. همچنین، زمان و نحوه برگزاری کلاس های جبرانی برای دروس عملی که در این بازه برنامه ریزی شده بودند نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

با توجه به اطلاعیه دانشگاه امیرکبیر، کلیه دفاع های کارشناسی، کارشناسی ارشد، پیشنهاد رساله دکترا، پیش دفاع دکترا و دفاع دکترای این دانشگاه به صورت مجازی برگزار می شود.

برگزاری امتحان جامع نیز به صورت حضوری ممکن نیست و در صورت لزوم صرفا با رعایت یک سری شرایط خاص می تواند بصورت مجازی برگزار شود.

دانشگاه امیرکبیر اعلام نمود که صرفا آزمایشگاه هایی باز خواهند بود که درآنها آزمایش هایی بصورت سلسله وار در حال انجام است و در صورت قطع آنها کلیه آزمایش های تکمیل شده باید از ابتدا تجدید شوند.

این دانشگاه تاکید کرد که صرفا دانشجویانی که برای کار تحقیقاتی و انجام پروژه های کارشناسی و کارشناسی ارشد و رساله دکترا و یا پیگیری برگزاری دفاع خود در اضطرار بوده و مجبور به مراجعه به دانشگاه هستند، مجاز به ورود به دانشگاه هستند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1400 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1615

به "اعلام نحوه فعالیت دانشگاه امیرکبیر در شرایط قرمز تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نحوه فعالیت دانشگاه امیرکبیر در شرایط قرمز تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید