الجعفری: تحریم های آمریکا کوشش ها برای مقابله با کرونا را مختل می نماید

به گزارش مجله رویای کره ای، نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد گفت که آمریکا برای تأمین منافع خود به تروریسم مالی و بهداشتی و سیاسی متوسل شده است.

الجعفری: تحریم های آمریکا کوشش ها برای مقابله با کرونا را مختل می نماید

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، بشار الجعفری نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد گفت که دولت آمریکا دیگر فقط به حمایت از گروه های تروریستی در سوریه و دیگر کشورها بسنده نمی کند بلکه برای تحقق منافع خود به تروریسم مالی و بهداشتی و سیاسی متوسل شده است.

وی در یک ویدئوکنفرانس درباره آنالیز تأثیر اقدامات مالی ظالمانه و یکجانبه علیه کشورها و ملت ها در مقابله با ویروس کرونا گفت: کشورهایی که در معرض این گونه تحریم ها هستند با فشارها و چالش های بیشتری برای مقابله با کرونا روبه رو هستند و علاوه بر آن این گونه اقدامات غیرقانونی تأثیرات منفی زیادی بر رفاه شهروندان و زندگی روزمره آنها خواهد گذاشت.

الجعفری گفت: بحران کنونی مرتبط با شیوع این ویروس خطرناک سوریه را با چالش های جدید و بی سابقه ای روبرو نموده است که در رأس این چالش ها فراهم کردن زیرساخت های اساسی و تجهیزات لازم برای بخش بهداشت و درمان به منظور مقابله با ویروس کرونا است.

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد گفت که اقدامات یکجانبه علیه بانک های سوریه منجر به تضعیف توان بخش دولتی و خصوصی برای واردات دارو و تجهیزات پزشکی خواهد شد.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1046

به "الجعفری: تحریم های آمریکا کوشش ها برای مقابله با کرونا را مختل می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الجعفری: تحریم های آمریکا کوشش ها برای مقابله با کرونا را مختل می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید