سعادتمند: اتفاقات روزهای اخیر قابل هضم نیست و دلیلی برای تمارض وجود ندارد، مذاکرات برای تمدید قراردادها شروع شده است

به گزارش مجله رویای کره ای، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اتفاقات روزهای اخیر برای ما قابل هضم نیست و دلیلی ندار د که بخواهیم تمارض کنیم.

سعادتمند: اتفاقات روزهای اخیر قابل هضم نیست و دلیلی برای تمارض وجود ندارد، مذاکرات برای تمدید قراردادها شروع شده است

به گزارش مجله رویای کره ای، احمد سعادتمند در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه استقلال گفت: ما وظیفه داریم ماهانه گزارش عملکرد و همچنین یکسری مسائل که مرتبط با باشگاه است را به اطلاع طرفداران برسانیم، چون طرفداران را در باشگاه سهیم و شریک می دانیم، پس موظف هستیم که اطلاعات و فعالیت های باشگاه را هر ماه به طرفداران اطلاع بدهیم. امیدوارم روزی برسد که اینجا گزارش عملکرد ماهانه ما در راستای توسعه زیرساخت ها و افزایش سرمایه و فعالیت های عظیم مالی برای باشگاه عظیم استقلال با مشارکت طرفداران باشد.

وی اضافه کرد: در درجه اول برای بازیکنان تیم و خانواده های شان آرزوی سلامتی می کنم. متاسفانه تست کرونای 13 نفر از اعضای تیم مثبت شده است و برای شان آرزوی سلامتی کامل دارم و امیدوارم هرچه زودتر به تیم شان بازگردند و به باشگاه یاری نمایند. ما در شرایط خوبی نیستیم و شرایط کرونا در چندین استان به حالت قرمز درآمده است. متاسفانه اعلام می گردد که هر 9 دقیقه یکی از هموطنان را از دست می دهیم، به همین دلیل ضمن آرزوی سلامتی برای همه شما استدعا می کنم همه موارد پروتکل ها را رعایت کنید، به ویژه کسانی که از خانه بیرون می فرایند و سپس بازمی گردند تا انشالله این ویروس با رعایت موارد بهداشتی ریشه کن گردد.

مدیرعامل استقلال مطرح کرد: اولین موردی که باید به آن اشاره کنم، با کوششی که صورت گرفت، بخش دیگری از پرداختی ها را به بازیکنان، کادر فنی و سرپرستی و پزشکی داشته باشیم. تا این لحظه 26 نفر از عزیزان مطالبات خود را دریافت کردند و مابقی هم تا فردا و در نهایت پنجشنبه بخشی از مطالبات خود را دریافت خواهند کردند. امیدوارم بتوانیم در بحث قراردادها در زمان مقرر تعهدات مان را اجرایی کنیم تا تیم عظیمسالان استقلال که ویترین باشگاه است با آرامش بیشتری به کار خود ادامه بدهد.

سعادتمند ادامه داد: بحث دیگری که از هفته گذشته شروع کردیم، گفت وگو و مذاکره اولیه با تعدادی از بهترین های مان برای تمدید قراردادها بوده است که قطعاً بعد از این دو هفته قرنطینه ای که به احتمال زیاد بازیکنان باید استراحت نمایند، ما مجدداً بحث تمدیدی های خود را شروع خواهیم کرد و تمام توان خود را خواهیم گذاشت تا بتوانیم شالکه استقلال را حفظ کنیم و نفراتی که الان کنار هم هستند و همگی از سرمایه های باشگاه استقلال محسوب می شوند را برای حفظ آینده حفظ کنیم.

وی گفت: در گزارش دومین ماه از عملکردم در 16 خرداد اعلام کردم که گواهی بند د را برای کمپ مرحوم حجازی گرفتیم که در واقع از اداره کل مالکیت ها و دارایی های سرمایه وزارت اقتصاد بود و الان باید بگویم که در بخش کمپ ناصر حجازی موافقت هیئت وزیران برای واگذاری و صدور سندش را هم در یک ماه گذشته توانستیم نهایی کنیم و با یکی از سرمایه گذاران معتبر و مذاکره با چند سرمایه گذار دیگر در کوشش هستیم که در راستای جمع سپاری به طرفداران استقلال کمپ حجازی را در بازه زمانی 1.5 تا 2 سال به یک کمپ استاندارد تبدیل کنیم. نقشه های این مسئله تهیه شده است. تا الان پیگیر سند مالکیت کمپ برای باشگاه استقلال بودیم که خوشبختانه این اتفاق در حال رخ دادن است و ما هم در بخش ورزشگاه مرغوبکار و هم کمپ حجازی و حتی امام رضا (ع) که به وسیله شهرداری منطقه 18 به ما واگذار شده است، برای تهاتر آن با یکی از زمین های استان تهران که متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران است، در واقع بتوانیم این ورزشگاه را نیز به دارایی های باشگاه اضافه کنیم. به هر حال به طور قطعی ورزشگاه مرغوبکار و کمپ حجازی مراحل خاتمهی خود را طی می نمایند و این می تواند در افزایش سرمایه و ورود به بازار بورس خیلی به ما یاری کند. این اتفاق خوبی است که در آستانه اجرا واقع شده است. در واقع فعالیت های ما در سه ماه گذشته فاز به فاز اجرا شده، نقشه ها تهیه شده، گواهی بند د اخذ شده و مصوبه هیئت وزیران برای صدور سند و حتی صورتجلسه تغییر و تحول ورزشگاه مرغوبکار اجرا شده است. این می تواند به باشگاه استقلال برای سرمایه گذاری های مالی کلان دیگر و مشارکت بنگاه های مالی یاری کند.

مدیرعامل استقلال مطرح کرد: ما یک جلسه بسیار خوبی را با یکی از مدیران ارشد و در واقع هدِ یکی از مجموعه مالی هلدینگ عظیم برگزار کردیم و مقرر شد که ما در فضاهای مشترک بتوانیم اقدامات خوبی را برای باشگاه استقلال و شرکت مقابل انجام بدهیم. یکی از موضوعاتی که به تصویب رسید و پیش نویس آن نیز تهیه شده و فکر می کنم طی یکی دو روز آینده نیز تفاهم نامه آن امضا گردد، بحث راه اندازی قطعی موزه استقلال در یکی از بهترین نقاط شهر تهران است که در گزارش بعدی انجام گردد. دوستان به من می گویند که تاریخی را اعلام نکنم، چون شاید در آن موقع انجام نگردد اما من تاریخ را می گویم، چون خودم و همکارانم را موظف می کنم که با کوشش و سرعت بیشتر نهایی کنیم. کوشش می کنیم در گزارش بعدی بتوانیم این موزه را که تالار افتخارات باشگاه استقلال است را داشته باشیم. در این موزه بنا داریم مراسم های زیادی را برگزار کنیم؛ مراسم هایی که مرتبط با بچه های خودمان در رده های سنی و تیم عظیمسالان است. حتی در بخش واگذاری بسیاری از مراسم هایی که طرفداران قصد برگزاری آنها را دارند، تالار استقلال آمادگی این کار را خواهد داشت تا بتوانیم موزه را در بخش مالی، فرهنگی و همچنین ورود طرفدار به آن ردر بهترین نقطه استقلال و در مجلل ترین ساختمان های تهران راه اندازی کنیم. امیدوارم تا شنبه بتوانیم قرارداد را نهایی کنیم و شروع به چیدمان و طراحی موزه کنیم.

سعادتمند در ادامه صحبت هایش اعلام نمود: موضوع بعدی قرارداد باشگاه استقلال با چندین شرکت عظیم مالی است. اگرچه ما در شرایط مالی خوبی قرار نداریم اما با کوشش همکارانم در بخش معاونت مالی باشگاه و فعالیت هایی که باشگاه انجام می دهد، جلسات بسیار ارزشمندی را با مدیران اول شرکت های عظیم مالی کشور داشتیم که پیش نویس قرارداد در این مذاکرات آماده شده است. می توانم بگویم که این قراردادها می تواند یاری شایانی به باشگاه استقلال داشته باشد که ما درآمدهای آن را در قسمت های مختلف و به ویژه رده های پایه و آموزشگاه و توسعه زیرساخت ها هزینه خواهیم کرد. فکر می کنم این نقطه عطفی برای آینده باشگاه استقلال باشد. این قراردادها با نظارت کامل دستگاه های نظارتی و همچنین طرفداران می تواند یاری بسیار عظیمی برای تامین باشگاه عظیم استقلال به همراه داشته باشد. رونمایی از قرارداد نیز به زودی صورت خواهد گرفت و فکر می کنم می تواند برای باشگاه مثمرثمر باشد.

وی درباره شرایط هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: ما برای ترمیم و تقویت هیئت مدیره آقایان زبده و عبدیان را به جمع خود اضافه کردیم. از زحمات کامران منزوی هم تشکر می کنم. هیئت مدیره به سمت و سوی فعالیت های مالی، بیشتر رفته و همه عزیزان در در اولین جلسه ای که دیروز داشتیم، هم قسم شدیم که مسائل و موانع باشگاه را حل کنیم. همه عزیزان در کوشش هستند که بتوانند یاری نمایند. یکی دیگر از موارد که در واقع از دغدغه های باشگاه بود، موضوع کارگزار قبلی و جدید بود که خوشبختانه با جلسات متعددی که داشتیم، این قرارداد در آستانه اقاله نهایی است و خلیل زاده نیز در این بخش زحمت کشید و قرار است تا چهارشنبه صورتجلسه نهایی اقاله را تقدیم دادسرا کنیم و این پفراینده بسته گردد تا کارگزار جدید بتواند با فراق خاطر بیشتری در پرداخت ها به باشگاه اقدام کند. این بخش مهمی بود که اگرچه دو، سه بار به دادسرا احضار شدیم، اما برای موفقیت باشگاه استقلال هرکاری که از دستمان بربیاید، انجام می دهیم. همچنین خوشحالم که توانستیم منافع باشگاه را در نظر بگیریم و با اقاله این قرارداد، همه رضایت خودشان را اعلام خواهند کرد. باشگاه دانه به دانه مسائل قراردادی خود را حل می نماید تا بتوانیم به یک نقطه مطلوب برسیم و استارت بهتری برای اتفاقات عظیم و بهتر بزنیم.

مدیرعامل استقلال گفت: از 10 روز قبل برنامه ریزی داشتیم که از اپلیکیشن باشگاه امروز رونمایی کنیم و در واقع این کار با حضور همه ورزشکاران، خانواده های شان، پیشکسوتان، رسانه ها و ... در یک مراسم مجلل و باشکوه صورت بگیرد. حتی مذاکرات زیادی را نیز برای پخش این مراسم انجام داده بودیم اما به دلیل مسائل مربوط به کرونا و مثبت اعلام شدن تست بازیکنان مجبور هستیم این رونمایی را به صورت آنلاین و مجازی انجام بدهیم. ما یک سوپر اپلیکیشن را پیش بینی نموده ایم و این اپلیکیشن می تواند یاری بسیار زیادی به باشگاه کند، ارتباط خوبی را با طرفداران به وجود بیاورد و طرفدار خیلی از موارد مدنظرش را در آنجا عنوان کند. این اپلیکیشن قابلیت ارتباطی و الکترونیکی و متعدد دیگری دارد که شاید جزو معدود اپلیکیشن هایی است که می تواند خدمات بیشتری را به طرفداران مان تقدیم کند.

سعادتمند مطرح کرد: براساس مذاکراتی که با هولدینگ مالی مجموعه ورزشی انقلاب داشتیم، تا خاتمه پاییر استخر چهار فصل را نیز توانستیم به طور رایگان برای باشگاه استقلال تامین کنیم که البته امیدوارم بعد از این اتفاقاتی که اتفاق افتاده، اعضای تیم هرچه سریع تر بازگردند و این فضای استخر با شروع دوباره تمرینات در اختیارشان قرار می گیرد. اگرچه همه موارد از جمله زمین چمن، سالن بدنسازی و استخر تا خاتمه تیر ماه سال آینده به طور رایگان در اختیار باشگاه استقلال است، اما هیچ کدام از آنها برای ما نیست. به همین دلیل باید کوشش کنیم تا فضاهایی را به وجود بیاوریم و بسازیم که برای خودِ باشگاه استقلال باشد که امیدوارم این اتفاقات با یاری طرفداران و سرمایه گذارانی که عاشق استقلال هستند، رخ بدهد.

وی درباره پفراینده شفر و بویان گفت: درباره بویان سه فرصتی که از سال های قبل به ما اعلام شده بود، گذشته و رای او همچنین شفر قطعی است. ما قسمت عظیمی از پرداختی به بویان را با فیفا مکاتبه کردیم و قرار است که پول او از بخش مطالبات باشگاه در فیفا پرداخت گردد. البته یک بخشی را نیز باید خودمان تامین کنیم. خطری در این باره ما را تهدید نمی نماید و حتی اگر جرایم و احکامی هم صادر گردد، به محض پرداخت این پول مسائل خاصی را نخواهیم داشت و در واقع مسئله ای ما را تهدید نخواهد کرد. درباره شفر نیز چون بحث کرونا به وسیله فیفا در قراردادها به عنوان عجله ای لحاظ شده، بنابراین ما دفاعیات خود را فرستاده ایم. دیروز هم کمیته انضباطی فیفا تشکیل شده و دفاعیات ما و پفراینده ای که از قبل برای شفر قطعی شده بود، در آنجا مطرح شده و منتظر آرای فیفا هستیم. با توجه به این که رقم در هر دو بخش سنگین است، انشالله امیدوارم بتوانیم این دو موضوع را حل و فصل کنیم تا مرحله به مرحله اقدامات خود را انجام داده باشیم.

سعادتمند در خاتمه گفت: اتفاقاتی که در این دو، سه روز اخیر افتاده، خیلی برای ما قابل هضم نیست، چون استقلال و استقلالی می جنگد، دروغ نمی گوید، شرف و عزت دارد، بارها و بارها باعث افتخار در داخل و خارج از کشور شده است، در آسیا به عنوان یک افتخار مطرح است، باشگاه در قاره به عنوان پرافتخارترین باشگاه است و دلیلی ندارد که بخواهیم تمارضی داشته باشیم. این تمارض هرگز از باشگاه استقلال طی 75 سال گذشته دیده نشده، بنابراین دوستان زیاد خودشان را به آب و آتش نزنند. ما مرد و مردانه در میدان مسابقه هستیم، آماده مسابقه بودیم و تمام کوشش مان برای کسب افتخارات بیشتر و ستاره سوم برای باشگاه عظیم استقلال است که دور از دسترس نیست و در آینده ای نزدیک متصور است. از همه مهمتر سلامتی بازیکنان تیم ما، تیم های دیگر و مردم کشور و به ویژه خانواده ورزشکاران مان است که این شرایط را تحمل می نمایند. امیدوارم به زودی همه عزیزان را در سلامتی کامل ببینیم. امیدوارم بتوانیم همه توان خود را بگذاریم تا استقلال همان آقایی خودش را در آسیا داشته باشد و موفقیت های پی در پی بدست بیاورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1135

به "سعادتمند: اتفاقات روزهای اخیر قابل هضم نیست و دلیلی برای تمارض وجود ندارد، مذاکرات برای تمدید قراردادها شروع شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند: اتفاقات روزهای اخیر قابل هضم نیست و دلیلی برای تمارض وجود ندارد، مذاکرات برای تمدید قراردادها شروع شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید