فروش نقدی هایما S 5 و S 7 البته با قرعه کشی از امروز 21 دی 1400

به گزارش مجله رویای کره ای، گروه صنعتی ایران خودرو، در حالیکه سه مرحله قبلی فروش محصولات هایما را در قالب طرح فروش بدون محدودیت قرعه کشی اجرا نموده بود، اینبار در راستای اجرای طرح های فروش خود به صورت هفتگی، از امروز (سه شنبه 21 دی ماه) طبق روال به مدت سه روز فروش فوق العاده دو محصول هایما S5 (با گیربکس شش سرعته اتوماتیک) و هایما S7 پلاس توربوشارژ اتوماتیک را برای فروش عرضه می نماید که مشتریان نیز به طریق قرعه کشی معین خواهند شد.

فروش نقدی هایما S 5 و S 7 البته با قرعه کشی از امروز 21 دی 1400

به گزارش ایسنا، گروه صنعتی ایران خودرو تا به امروز طی امسال، در سه مرحله اقدام به فروش فوق العاده محصولات هایما کرد که در هر سه، محدودیت معین مشتریان با شیوه قرعه کشی وجود نداشت و فروش تا زمان تکمیل ظرفیت صورت می گرفت.

اما حال در طرح فروش محصولات این گروه خودروسازی در روز های سه شنبه (سه شنبه های ایران خودرویی) که در راستای اجرای سیاست های وزارت صنعت، معدن و تجارت در تنظیم بازار خودرو، اجرا می گردد، این هفته طرح فروش فوق العاده محصولات خانواده هایما با موعد تحویل سه ماهه به شیوه قرعه کشی را به اجرا می گذارد.

در این مرحله از فروش محصولات هایما، همانند سومین طرح فروش نقدی (بدون قرعه کشی) که حدودا نیمه آذر ماه (17 آذرماه) برگزار گردید، مجدد دو محصول هایما S 7 پلاس توربو شارژ اتوماتیک و هایما S 5 مجهز به گیربکس اتوماتیک شش سرعته عرضه شده است.

تنها تفاوت موضوع در اینجاست که در این مرحله، مشتریان نهایی از میان ثبت نام نمایندگان به روش قرعه کشی در شنبه هفته آینده (25 دی ماه) در حضور نمایندگان نهاد های ناظر در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو تعیین خواهند شد.

همانطور که اشاره شد، در این طرح که بیست و نهمین طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو است، دو محصول هایما S5 مجهز به گیربکس شش سرعته اتوماتیک نو با قیمت 595 میلیون تومان و هایما S7 پلاس توربوشارژ اتوماتیک با ارزش 675 میلیون تومان عرضه شده است.

طبق روال طرح های فروش فوق العاده موعد تحویل خودرو ها سه ماهه و قیمت خودرو ها قطعی است، اما چنانچه افزایش قیمتی در هزینه ها و الزامات قانونی ایجاد گردد، مشتری متعهد به پرداخت مابه التفاوت خواهد بود.

متقاضیان می توانند از امروز (سه شنبه/ 21 دی ماه) تا خاتمه روز پنجشنبه/ 23 دی ماه) نسبت به ثبت نام اولیه به وسیله سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام نمایند.

شایان ذکر است باتوجه به اینکه دراین مرحله از فروش محصولات هایما، مشتریان نهایی به طریق قرعه کشی تعیین می شوند، محدودیت های فروش همانند اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، ممنوعیت انتقال امتیاز به شخص ثالث، ممنوعیت ثبت نام برای افراد حقوقی، صحت شماره تماس اعلامی، آدرس، کدپستی و... وجود داشته و اعمال خواهد شد. ضمن اینکه دیگر مشتریان برای ثبت نام اولیه هیچ وجهی واریز نخواهند کرد.

اما محدودیت هایی همانند نداشتن پلاک انتظامی فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهینامه معتبر و حداقل فاصله 48 ماهه از خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا در شرایط این طرح دیده نمی گردد؛ تنها شرکت نمایندگان در طرح های قبلی فروش بدون قرعه کشی محصولات خانواده هایما، امکان ثبت نام در این طرح را ندارند.

کماکان این امکان برای منتخبان طرح های قبلی ایران خودرو که پیروز به واریز وجه نشده اند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش ثبت نام نمایند.

طرح قبلی (بیست و هشتمین مرحله طرح فروش فوق العاده) سه محصول راناپلاس سقف شیشه ای، پژو 207 دستی سقف شیشه ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک عرضه شده بود که قرعه کشی آن شنبه هفته جاری (18 دی ماه) با مشارکت سه میلیون و 799 هزار و 182 نفر برای 7000 دستگاه خودرو با شانس 1 به 512 برگزار گردید.

براساس آن 795 هزار و 613 نفر برای خودرو راناپلاس پانوراما با ظرفیت 1000 دستگاه، 488 هزار و 222 نفر برای دناپلاس توربو اتوماتیک با ظرفیت 4000 دستگاه و دو میلیون و 515 هزار و 347 نفر برای خودرو پژو 207 دستی پانوراما با ظرفیت 2000 دستگاه شرکت نموده بودند.

شانس برنده شدن خودرو راناپلاس پانوراما یک به 795، دناپلاس توربو اتوماتیک یک به 122 و پژو 207 پانوراما دستی یک به 1257 نفر بوده است.

منبع: فرارو
انتشار: 16 خرداد 1401 بروزرسانی: 16 خرداد 1401 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 2075

به "فروش نقدی هایما S 5 و S 7 البته با قرعه کشی از امروز 21 دی 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش نقدی هایما S 5 و S 7 البته با قرعه کشی از امروز 21 دی 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید