مجمع استقلال و پرسپولیس تفکیک شد، عرضه سهام در بورس از اواخر بهمن

به گزارش مجله رویای کره ای، به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، علی رغبتی اظها ر داشت: صبح امروز در جلسه ای که با حضور دکتر سید حمید سجادی ، مهدی تاج و اینجانب در محل وزارتخانه برگزار شد، موضوع اخذ مجوز حرفه ای شدن سه باشگاه ایرانی، پرسپولیس، استقلال و گل گهر با هدف جلوگیری از ضررهای احتمالی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

مجمع استقلال و پرسپولیس تفکیک شد، عرضه سهام در بورس از اواخر بهمن

وی در خصوص جزئیات این نشست گفت: نهاد مسوول در AFC ایراداتی را به پرونده های سه باشگاه ایرانی وارد و به باشگاه ها مهلت داده است تا سرانجام روز دوشنبه در این خصوص مدارک و مستندات خود را ارائه دهند که بلافاصله با حضور فدراسیون فوتبال و کمیته های مرتبط، مدیران دو باشگاه وهمکاری این وزارخانه فرایند تهیه مستندات آغازشده است.

مدیر کل دفتر برنامه برنامه ریزی و نظارت ورزش قهرمانی با بیان اینکه مالکیت مشترک یکی از ایرادهای مطرح شده از سوی کنفدراسیون اسیا بود، یادآور شد: در راستای رفع مشکل عنوان شده ، بلافاصله مجامع دوباشگاه از طریق دولت محترم تفکیک شد. در خصوص واگذاری باشگاه ها از طریق فرابورس نیزکه فرایند و تشریفات قانونی خاص داشته ، مدتهاست این موضوع از طریق کارشناسان سازمان خصوصی سازی در حال پیگیری و اجرایی شدن است.

رغبتی تاکید کرد: نهایتا مقرر شد تا اواخر بهمن فرایند عرضه سهام دو باشگاه در بورس آغاز شده و مطابق برنامه ریزی اجرا شده دنبال شود و برای سایر ایرادها ، مدیران دو باشگاه در تلاش هستند و وزارت ورزش وجوانان نیزهرگونه همراهی و حمایت را در این خصوص داشته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 بهمن 1400 بروزرسانی: 20 بهمن 1400 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 1972

به "مجمع استقلال و پرسپولیس تفکیک شد، عرضه سهام در بورس از اواخر بهمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجمع استقلال و پرسپولیس تفکیک شد، عرضه سهام در بورس از اواخر بهمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید