پشت پرده شایعه رشوه دریافت یاری داور داربی 69 از استقلالی ها

به گزارش مجله رویای کره ای، یاری داور جنجالی داربی 69 که گل سالم محمد نوری را به اشتباه آفساید گفت، از پشت پرده چرایی منتشر شدن شایعه پول گرفتنش از استقلالی ها پرده برداشت.

پشت پرده شایعه رشوه دریافت یاری داور داربی 69 از استقلالی ها

مرتضی کریمی، داور داربی 69 در گفت وگو با مجله رویای کره ای درباره شایعه پول گرفتنش در این دیدار اظهار کرد: این خبر کذب محض است. یک مربی پس از داستان غش کردن محسن قهرمانی در دیدار پرسپولیس و سپاهان و صحبت علیه این داور بخاطر دوستی که با او داشتم، از من خواست تا علیه این داور مصاحبه کنم اما من این کار را نکردم. متاسفانه رفاقت یک خبرنگار با این مربی باعث شد چنین خبری روی خروجی یک خبرگزاری برود.

وی ادامه داد: با پیگیری های من، این خبرگزاری مجبور به عذرخواهی شد و حتی آن خبرنگار هم از من پوزش خواست. اکنون یک روزنامه با استناد به همان خبر دوباره پرونده این قضیه را باز نموده، قرار است من و پرویز مظلومی فردا به دادگاه برویم تا از این رزونامه شکایت کنیم. من فردا از این روزنامه شکایت خواهم کرد و پرویز مظلومی تلویحا از من شکایت خواهد نمود و استنادش این روزنامه خواهد شد. در نتیجه اگر سندی موجود باشد، آن رسانه باید از خود دفاع کند.

این یاری داور اضافه کرد: هیچ آدم عاقلی به گناه خود اعتراف نمی کند. اگر قرار بود من چنین کاری انجام دهم، حداقل رقمی می گرفتم که وضع زندگی ام عوض گردد و پولدار شوم. این خبر اشتباه است و من فردا حتما دوباره آن را پیگیری می کنم تا با خاطیان این قضیه برخورد گردد.

وی گفت: اعلام اشتباه آفساید نوری، سهوی بود که ممکن است از هر انسان و داوری سر بزند، اشتباه اصلی را آن موقع انجام دادم که از پرسپولیسی ها عذرخواهی نکردم و همین باعث شد چنین قضایایی پیش بیاید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 آذر 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 33

به "پشت پرده شایعه رشوه دریافت یاری داور داربی 69 از استقلالی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده شایعه رشوه دریافت یاری داور داربی 69 از استقلالی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید