پیشنهاد یک پیشکسوت برای سرمربیگری قلعه نویی در استقلال

به گزارش مجله رویای کره ای، ستار همدانی در مصاحبه با خبرنگاران و در مورد برکناری وینفرد شفر گفت: من از ابتدای حضور شفر در استقلال از او حمایت کردم و در حال حاضر هم که او برکنار شده باز هم از او حمایت خواهم کرد. او مربی خوب و با دانشی است و می توانست بیشتر از اینها در استقلال بماند و به این تیم یاری کند.

پیشنهاد یک پیشکسوت برای سرمربیگری قلعه نویی در استقلال

وی اضافه نمود: البته شفر اشتباهات فاحشی هم داشت و یکی از مهمترین آنها این بود که نتوانست همدلی و وحدت را در استقلال به وجود بیاورد. از مدیریت تا بازیکنان شرایط خوب نبود و در بین بازیکنان استقلال چند جبهه وجود داشت. بعضی می گفتند که بازیکنان استقلال باند تشکیل داده تا تنها نفرات خودشان بازی نمایند.

هافبک پیشین استقلال در مورد سرمربیگری موقت فرهاد مجیدی تأکید کرد: مطمئناً فرهاد موافقان و مخالفان زیادی دارد. حالا او 5 بازی سرمربی استقلال است و اعتقاد دارم می تواند از این موضوع تجربه خوبی کسب کند. البته مخالف سرمربیگری فرهاد در فصل آینده هستم زیرا او جوان است و تجربه بالایی ندارد اما این 5 بازی را می توان به فال نیک گرفت ولی این تجربه برای او بسیار خوب است که بداند یک سرمربی چقدر باید کوشش کند تا تیمش پیروز باشد.

همدانی اعلام نمود: استقلال تیم بزرگی است و احتیاج به سرمربی بزرگ دارد. درست است که فرهاد یکی از محبوب ترین بازیکنان استقلال است اما یک اشتباه می تواند محبوبیت او را از بین ببرد. با توجه به اینکه استقلال در ایران و آسیا شناخته شده است بنابراین باید سرمربی ای برای این تیم انتخاب گردد که تجربه بالایی داشته و بتواند پس از گذشت چند سال قهرمانی را به استقلال هدیه نموده و دل طرفداران آنها شاد کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که برای استقلال مربی داخلی بهتر است یا خارجی؟ گفت: هر مربی که به استقلال می آید باید یک برنامه خوب داشته باشد. خصوصاً مربی خارجی که هم هزینه گرانی دارد و هم باید نامی شناخته شده باشد. درست است که وقتی یک خارجی به ایران می آید زمان می برد تا بتواند خود را با فرهنگ ایران و بازیکنان ایرانی تطبیق دهد اما وقتی از تجربه بالایی برخوردار باشد مطمئناً با برنامه پا پیش خواهد گذاشت تا عملکرد پیروزی در استقلال داشته باشد.

هافبک پیشین استقلال در مورد انتخاب سرمربی داخلی هم گفت: اگر قرار است مربی داخلی انتخاب گردد به نظر من بهترین گزینه امیر قلعه نویی است. او سال ها با استقلال بوده و در این تیم بازی نموده و تجربه سرمربیگری دارد. البته این موضوع را نمی گویم که بخواهم با او به استقلال بیایم زیرا دیگر به دنبال دستیار بودن نیستم. اما با شناختی که از قلعه نویی دارم می دانم او بهترین کسی است که می تواند استقلال را به صندلی واقعی اش برساند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: koreandream.ir شناسه مطلب: 190

به "پیشنهاد یک پیشکسوت برای سرمربیگری قلعه نویی در استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد یک پیشکسوت برای سرمربیگری قلعه نویی در استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید