سلامتی و پزشکی

جدایی به خاطر راز خواهرشوهر

رکسانا وقتی متوجه شد خواهرشوهرش در آسایشگاه بستری است، درخواست طلاق داد. مهیار این موضوع را از همسرش پنهان نموده و در نهایت همین مساله زندگی او را به هم ریخت. این زوج هفته گذشته راهی دادگاه خانواده تهران شدند و در خواست طلاق دادند.

12 تیر 1399

بازگشایی بعضی مدارس لرستان از 27 اردیبهشت

استاندار لرستان گفت: بنابر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا پس از آنالیز شرایط شهرستان های کشور و تقسیم بندی شرایط کلی، بعضی مدارس در مناطق کم خطر از 27 اردیبهشت 99 بازگشایی می شوند.

11 تیر 1399

انتشار گزارش مالی فصلی مایکروسافت

روز گذشته گزارش مالی فصلی مایکروسافت برای سه ماهه سوم سال مالی 2020 منتشر شد که خبر از درآمد 35 میلیارد دلاری و سود خالص 10.8 میلیارد دلاری در این بازه می دهد. براین اساس درآمدهای مایکروسافت در فصل گذشته 15 درصد رشد و سود خالص آن 22 درصد افزایش را نسبت به سال...

7 تیر 1399

جشنواره مجازی کتاب خوانی، برای روزهای کرونایی

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از سایت نشر معارف، این نشر با در نظر دریافت شیوع بیماری کرونا و استمرار اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، به منظور حفظ سلامت مخاطبان، جشنواره ای را به صورت مجازی برگزار می نماید.

6 تیر 1399

آمریکا و استرالیا در دریای چین جنوبی رزمایش برگزار کردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از ای بی سی نیوز، مقامات رسمی استرالیا از پیوستن یک فروند ناوچه این کشور به 3 رزم ناو آمریکایی در حال رزمایش در دریای چین جنوبی و در منطقه ای خبر دادند که ادعا می شود یک شناور چینی در آن مشغول عملیات حفاری نفت است.

1 تیر 1399

بیش از 500 مورد جدید از ابتلا به کرونا در امارات به ثبت رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، وزارت بهداشت امارات خاطرنشان کرد که 532 مورد جدید ابتلا به کرونا در این کشور به ثبت رسیده است.

31 خرداد 1399

خبرنگاران مردم نگران تامین مایحتاج ماه مبارک رمضان نباشند

رشت - خبرنگاران - معاون فرماندار ماسال گفت : کالاهای اساسی برای ماه رمضان به میزان کافی تأمین شده و مردم ماسال نگران تامین مایحتاج این ماه نباشند.

29 خرداد 1399

کرونا در اروپا، از فشار به دولت آلمان برای کاهش محدودیت ها تا عذرخواهی کونته از ایتالیایی ها

جدیدترین اخبار کرونایی از اروپا نشان می دهد که کاسه صبر انجمن های اقتصادی آلمان از اقدامات محدود کننده دولت برای مقابله با کرونا لبریز شده و نخست وزیر ایتالیا هم از شهروندان بابت تاخیر در پرداخت یاری های اقتصادی کرونایی عذرخواهی کرد.

26 خرداد 1399

کلیه اجارات املاک تجاری بنیاد مستضعفان در اردیبهشت بخشیده شد ، بنیاد در جبران تبعات کرونا همراه دولت خواهد بود

رییس بنیاد مستضعفان اعلام کرد: با توجه به ادامه بحران کرونا و پس از آن ادامه تبعات شیوع این ویروس، کلیه اجارات املاک تجاری بنیاد مستضعفان در اردیبهشت ماه در سراسر کشور بخشیده می شود.

26 خرداد 1399

آشنایی با دیدنی های آفریقا

معرفی کوتاه قاره آفریقاآفریقا یا اِفریقا سومین قاره پهناور دنیا پس از آسیا و آمریکا می باشد .با مساحتی حدود 30٬221٬532 کیلومتر مربع 20.3٪ از مجموع خشکی های زمین را در بر می گیرد.

25 خرداد 1399

نکاتی جالب و هیجان انگیز درباره آغاز فصل بهار

حقایقی از فصل بهارفصل زیبای بهار که یکی از چهار فصل سال می باشد، با آب و هوایی معتدل پس از زمستانی سرد و تابستانی گرم قرار گرفته است. تعاریف مختلفی برای بهار وجود دارد اما استفاده بومی از این اصطلاح معمولا به عنوان شرایط آب و هوایی و بر اساس فرهنگ و آداب...

24 خرداد 1399

ملی پوش سابق بسکتبال در خط مبارزان کرونا

سنتر سابق تیم ملی بسکتبال ایران به جمع مبارزان با ویروس کرونا در کشور پیوست.

23 خرداد 1399

رژه مدافعان وطن و یاوران سلامت بوشهر

خبرنگاران/بوشهر به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی رژه خدمت نیروهای ارتش در پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر برگزار گشت.

22 خرداد 1399

خبرنگاران اولویت امروز ارتش پدافند زیستی از محدوده خاک ایران است

تهران - خبرنگاران- فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: امروز هر کشوری ظرفیت های خود را برای مقابله با ویروس کرونا به کارگرفته است، قطعا اولویت اصلی و نخست ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز پدافند زیستی از محدوده خاک ایران است.

22 خرداد 1399

خبرنگاران سه کیلومتر تا گردنه ای خطرناک برای دسترسی به آموزش مجازی

شیراز- خبرنگاران- با وجود کوشش های گسترده برای ارتقای زیرساخت های ارتباطات و فناوری اطلاعات در مناطق روستایی طی سالیان اخیر، بعضی دانش آموزان روستاهای فارس این روزها که شیوع بیماری کرونا مدارس را به تعطیلی کشانده است، به دردسر افتاده اند.

21 خرداد 1399

خبرنگاران روسیه تحریم های آمریکا را ضدبشری و غیرقانونی خواند

مسکو - خبرنگاران - وزیر امور خارجه روسیه اذامه تحریم های آمریکا علیه دیگر کشورها در دوره شیوع گسترده کرونا را اقدامی ضدبشری وغیرقانونی خواند.

18 خرداد 1399

راه اندازی خط فراوری یک قطعه حیاتی دستگاه رادیولوژی برای تشخیص زودهنگام کرونا

یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان سمنان،پیروز به راه اندازی خط فراوری یکی از قطعات حیاتی مورد استفاده در دستگاه رادیولوژی دیجیتال شد که از آن می توان برای تشخیص زودهنگام ویروس کرونا بهره برد.

17 خرداد 1399

بحران کرونا در زندان های آمریکا

ویروس کرونا در زندان های آمریکا به شدت شیوع پیدا کرده و باعث افزایش ساعات کار و خودکشی برخی افسران شاغل در زندان ها شده است.

16 خرداد 1399

اثرات کرونا بعد از بهبودی در بیماران باقی می ماند

برخی از پزشکان بر این باورند که اثرات ویروس کرونا حتی پس از بهبودی در بدن بیماران باقی می ماند.

15 خرداد 1399

ابتلای 100 نظامی دیگر از خدمه ناو روزولت آمریکا به کرونا

منبعی در نیروی دریایی آمریکا از ابتلای 100 نظامی دیگر حاضر در ناوهواپیمابر روزولت اطلاع داد.

14 خرداد 1399
تعداد: (204)